Apmācību programma pārliecinātiem vadītājiem. Kļūsti par vienu no pirmajiem Baltijas valstīs, kas apgūst improvizatora domāšanas veidu vadībā. Prasme, ko visā pasaulē jau izmanto tādi uzņēmumi kā Microsoft, Google un Apple, lai pārliecinoši reaģētu, motivētu komandas un veidotu sadarbību pat vissarežģītākajās un negaidītākajās situācijās.

Šodien ir V.U.C.A. pasaule, kas  ir neparedzama un strauji mainīga. Līderība šādos apstākļos prasa spēju reaģēt mierīgi, bet fokusēti. Citiem vārdiem sakot - pielietot improvizatora domāšanu vadībā.

Mērķauditorija:

 • komandu vadītāji (neatkarīgi no komandas  lieluma)
 • uzņēmumu vadītāji
 • HR vadītāji
 • projektu vadītāji
 • profesionāļi, kuri vēlas kļūt par vadītājiem
 • profesionāļi, kuri vēlas attīstīt savas līdera prasmes krīzes situācijās

Programmu licencē Rīgas domes Sporta, kultūras un izglītības departaments. Pēc pabeigšanas jūs saņemsiet sertifikātu.

Izmanto improvizatora domāšanu, lai:

 • mierīgi reaģētu, vienlaikus saglabājot koncentrēšanos negaidītās situācijās
 • saglabātu komandas un sevis motivāciju krīzes situācijā
 • motivētu komandu sadarboties un būt proaktīvai (bez papildu $ bonusiem)
 • mācītos un praktizētu uzvedības statusa elastību, lai sasniegtu savus mērķus (A-Z metode)
 • prastu stāstīt sarežģītus stāstus vienkāršā un saistošā veidā
 • radītu psiholoģiski drošu vidi kolektīvā
 • vadītu ar pārliecību pat sarežģītās situācijās

IMPROVIN' LEADERSHIP

Atvērtā mācību programma vadītājiem
Iztēlojies sevi parastā pirmdienā – rīkojot komandas sapulci un pārskatot nedēļas rezultātus. Tavs dators ir savienots ar lielo ekrānu, kurā tiek rādīti aktuālie rezultāti. Komanda tos komentē, jūs apspriežat nākamos soļus, kas jāveic. Un tad pēkšņi ekrānā parādās logs - ienākošais e-pasts no valdes locekļa ar pirmajiem vārdiem: "ASAP, samaziniet darbinieku...". Sanāksmju telpā iestājas kapa klusums. Jūsu komanda ir šokēta, bet neviens neko nesaka. Visi pilnīgā klusumā apmainās ar skatieniem, cenšoties rast atbildes. Arī jūs kļūstat satraukts, jo arī jūs esat redzējis tikai pirmos vārdus, bet tagad nevarat atvērt visu ziņojumu. Tomēr jums ir diezgan labs priekšstats par to, kas tur ir rakstīts. Jūs mēģināt turpināt sapulci, bet tagad istabā ir šis milzu zilonis, un spriedze ir jūtama pat ar neapbruņotu aci. Daudz kas ir atkarīgs no tavas tālākās rīcības.

Šis ir viens no piemēriem, ar kuru dalās mūsu kursa absolvents - kad viņam kā vadītājam ir bijis nepieciešams izmantot improvizatora domāšanu, lai veiksmīgi un pārliecinoši atrisinātu situāciju.
Viņam izdevās un arī Tu šīs prasmes vari apgūt.
Šobrīd pieteikšanās ir slēgta. Ja interesē šo programmu iegūt sava uzņēmuma iekšienē - raksti ziņu zemāk
Email again:
Improvizatora domāšana vadībā nozīmē, ka Tu vari ātri pielāgoties strauji mainīgajiem apstākļiem un nodrošināt, lai komanda turētu līdzi šim tempam. Tu vari radīt risinājumus procesa laikā un saskatīt iespējas pat tad, kad šķiet, ka to nav.

Programmas autore un trenere
Aija Iesalniece

Aija ir augstākā līmeņa vadītāja ar daudzu gadu pieredzi starptautiskos uzņēmumos, vadījusi līdz pat 600+ lielas komandas visā pasaulē.
Sertificēta supervizore ar maģistra grādu vadības psiholoģijā. Pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā. Vieslektore RSU, RTU un augstskolā Turība. Improvizatore ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Grāmatas "Improvizē savai izaugsmei" autore.
Šajā kursā viņa ir apvienojusi savas zināšanas pielietojamā improvizācijā un biznesa vadības psiholoģijā, radot unikālu vidi jebkura līdera izaugsmei.
Ko saka klienti

"Man patika viss – metodes, oriģinālā pieeja un tas, ka varu tās praktiski pielietot savā ikdienā. Šāda veida līderības apmācība man bija jaunums un noteikti ļoti noderēja manā darbā."
"Daudz praktisku vingrinājumu. Nodarbības Es atņēmu: domāt ārpus rāmjiem, pieņemt/cienīt/pamanīt kolēģa un klienta teikto, būt radošam un uzņemties iniciatīvu"
"Sākumā uztvēru to kā joku. Bet tas mainījās pēc pirmajām 10 minūtēm . Praktiski, precīzi un ļoti noderīgi. Paldies!"
"Liels paldies par lielisko kursu!!!! Tas bija ļoti spēcīgi un noderīgi manai izaugsmei! Mans vadītājs to jau ir pamanījis un novērtējis, tāpat kā mani starptautiskie kolēģi, ar kuriem šajās dienās esmu sazinājies tiešsaistē.
Šobrīd pieteikšanās ir slēgta. Ja interesē programma Tava uzņēmuma iekšienē, raksti zemāk:
Email again: